Sposoby na spedzanie wolnego czasu

hetmanszopienice.com.pl

Sposoby na spedzanie wolnego czasu

BMW Motocykl Kierownica Piony dla rowerów serii K

BMW Motocykl Kierownica Piony

piony Kierownica to rozwijająca się firma, a wiele z nich typy i odmiany wokół. Od najtańszy zakład pogrzebowy uniwersalnych wysokich pionów do jednostek sportowych wybór wydaje się ogromna.

To dlatego, że istnieje tak wiele różnych producenci rowerów i różnych modeli oczywiście.Peleryna nadruki

Wydaje się mało prawdopodobne, że nie można znaleźć pionu dopasowanie roweru na rynku.

Jednak w sprawie BMW serii K to jest jak jest.

Sposoby na spedzanie wolnego czasu

Ze względu na centralne jarzmo i roweru, która parę barów wszystkie normalne piony typu spacer nie mogą być dopasowane do tych modeli.

To jest aż do teraz.

Dave Flood barów IDI opracowała zestaw barów dla modeli S Rand K1200 i K1300 Rand S, a także R1200S. Te pręty są zupełnie wyjątkowe w stopniu, w jakim są regulowane. Oznacza to, że można je ustawić w dowolnym miejscu przez całą wściekłość pozycjach. To prawie sprawia, że ??nazwy "nośna" mylące bo jak można obracać pręty tamtędy zakresie zajmowanych przez nie przejść od bycia "ptaszkiem" do niższej pozycji niż w barach fabrycznych.

Zgarnięcie Bary

Jak również, że dokonał tego, co nazywa zgarnięcie bary. Te słupki są ustawione z powrotem 8 stopni od razu, które dają bardzo komfortową i sportową pozycję jazdy wyjmując dużo bóle jeżdżenia więc użytkownicy mówią.

Słupki przychodzą w jasnym i czarnym wykończeniem, aby pasowały do ??jeźdźców smakują i są wykonane z aluminium kęsów więc są bardzo lekkie, solidne i mocne.

Sposoby na spedzanie wolnego czasu

Dostosowanie

Oni są przesunięte prawie cala więc oznacza to można je ustawić w zakresie od prawie 2 cali z jednej skrajności w drugą. To pozwala kierowcy, aby znaleźć dokładnie najwygodniejszej pozycji podczas jazdy, aby zablokować bary w dół. Jeżeli po przejechaniu stwierdzi, że chciałby, aby przesunąć je nieco to tylko kwestia poluzowanie śrub mocujących i ich ponowne ustawienie.

Dopasowywanie

Montaż barów jest bardzo prosta i żadne kable lub przewody hydrauliczne muszą być rozszerzony lub zmieniony. Film pokazujący całą procedurę można zobaczyć na stronie internetowej.

www.bmwhandlebarrisers.com

Merv pisze Dave i innych entuzjastów.

Artykuł dzięki: fotel do karmienia