Pozytywne aspekty aktywnosci ruchowej

hetmanszopienice.com.pl

Pozytywne aspekty aktywnosci ruchowej

Tańsza metoda jest ogrzewacz dłoni kaczki. Są dość tanie, a niektóre trwać do 8 godzin. Jeśli masz zamiar robić jakąś długą jazdę, chciałbym zaproponować pewne na wycieczkę. Można umieścić je w buty, żeby się ogrzać stopy w twoich rękawic, które pomogą swoje ręce i każde miejsce innego czujesz poddaje się kierować zimno.

Więc teraz, że wygląda jak wcielenie Michelin Man, co możemy zrobić z rowerem, który pomoże Ci się z zewnątrz całkowicie goobering go?

Cóż, znowu, wszystko, co może blokować wiatr pomoże. Jak wspomniano wcześniej, twoje ręce są pierwszą linią obrony. Dirtbike strażnicy stylu hand zachowa niektóre wiatr się swoimi jednym palcem. Jeśli chcesz je zachować toasty można inwestować w niektórych grzejników przyczepności również. Teraz grzejniki Grip są nieco ograniczone, ponieważ naprawdę tylko pracować na dłoni. Z rąk strażników w miejscu jak twoje palce będą Ci wdzięczni. Plus, jeśli Twój rower posiada tego rodzaju kryzą i upadek wyglądać będzie dla niego, będą pasować rację.

Kolejna idea, która mnie uderzyła. Podgrzewane siedzenia. Właściwie jest to dość prosty pomysł. Można wyciągnąć je z dowolnego fabrycznie wyposażony samochód. Spróbować lokalnych wrakach. Wystarczy upewnić się, że mogą one hamowni je, zanim wyjdziesz za drzwi. Będziemy chcieli kontrolę termostatu z tym, który może być zamontowany pod ogonem do regulacji podczas jazdy. Zasadniczo, podgrzewane fotele są nie więcej niż elementu grzejnego pad, który siedzi pod tapicerką, top padding. Elementy grzejne średnio około 100-140 stopni F. zrobiłem wyszukiwania dla "tapicerki Heating Elements" i wymyślił kilka dobrych wyników, a nawet instrukcji montażu i tutoriale do różnych miejsc. Zarówno OEM i pasuje retro.

Największą pomoc wszystkim będzie wstanie z wiatrem jak najwięcej. I żeby to zrobić, będziemy potrzebować jakiegoś szyby.Teraz dla niektórych, że nie może zatwierdzić tego pomysłu, ale jest odwrotnie. To może być sezonowa ćwiczenie restyling swój rower. Nie mówię, że trzeba wrócić do pełna owiewka, ale rozciągnąć swoją kreatywność i może próbować prosty górny owiewki. Zmiany stylu fabrykę górna lub stworzyć własną.

Nawet niewielki ekran mucha może dodać trochę przekierowanie. Gdy ogrzewa kopii zapasowej, można wrócić do pierwotnego projektu. Przynajmniej przeżył kolej świeże jedzenie dla psany zimy, a może ... podobało ?!

Każdy zmarznąć tam, i mają bezpieczne i szczęśliwe wakacje.

Shaun "Złom" Kelly

Niestandardowe Motocykl Forum

Artykuł dzięki: http://www.plandeki.eu/plandeki-budowlane