Aktywny weekend

hetmanszopienice.com.pl

Aktywny weekend Jestem pewien, że wiesz, gdzie to będzie. To było po przejechaniu że zacząłem rozumieć dumy i lojalności właściciel Harley i jeźdźca mieć do tych maszyn. Nie tylko ludzie lubią ich Harleys, ich rowery są jak członek ich rodziny, jak i rodzin przejść, są lojalni wobec marki Harley-Davidson. My nie tylko zmienić nasze umysły jeden dzień i decydują się na zakup motocykla Honda czy Suzuki, oh nie, nie my. Żadna inna marka motocykla zrobi. "My" w poprzednim zdaniu oznacza Tak, teraz mam własną członka rodziny Harley.

Dumnie, jestem właścicielem Harley Davidson Softail-Deluxe. Aby długie opowiadanie, teraz rozumiem, dlaczego właściciele Harley kochają swoje rowery i skąd ich duma i lojalność pochodzą. To nie tylko rower, ale pokrewieństwo z ludźmi, którzy są ich właścicielami. Jesteśmy inna rasa. Każdy może posiadać Harley-Davidson cruiser, rod, Sportster lub Softail, ale nie każdy właściciel jest zawsze częścią "rodziny", ani nie czują dumę i lojalność wobec swoich motocykli czujemy.

Jak jeździć więcej i dowiedzieć się więcej, będę dzielić się więcej informacji o rodzinie Harley jak ja to widzę. Są to moje opinie i spostrzeżenia tylko.

Aktywny weekend

Wystarczy, nazywam się Willow Adams i nie tylko jestem właścicielem Harley Davidson, ale mam znajomego, który został opracowany kolacji drainplug magnetycznego inny od wszystkich. Jestem matką i zapalonym czytelnikiem Ezine art. W końcu zdecydowałem się napisać kilka moich własnych, jak mam niesamowite wiadomość i produkt, który może pomóc Harley silnik dłużej. System Super drainplug magnes, czysta i prosta, bez szumu:

Ciągłe wyniki tarcie w ciągłej fragmentacji metalowej prysznice silnika z pozostałości ostrym metalowym, która płynie przez cały silnik ..... uwięziony w oleju silnikowym. Nasze korki olejowe wyjąć fragmenty filtru oleju nie może, ponieważ są one mniejsze niż 35 mikronów.Nawet po zmianie oleju, cząstki nie odebrany przez pobytu filtra oleju wewnątrz silnika tylko zanieczyszczają świeży olej ... i cykl powtarza się w kółko ... odpowiedź jest usunięcie resztek metalu. Kocham mój Harley Softail Deluxe, jak o tobie?

Artykuł dzięki: