Jak dobrac odpowiedni kask rowerowy

hetmanszopienice.com.pl

Jak dobrac odpowiedni kask rowerowy

Aby odizolować się od letnich upałów, zachować te wskazówki pod uwagę:

• Unikać zdejmując kurtkę ochronną nawet gdy upał wydaje się nie do zniesienia. W przeciwnym razie temperatura ciała wzrośnie z każdym skrawku nagiej skórze wystawionej na działanie ciepła słonecznego. Poza tym, jeśli wziąć upadek na asfalcie, swój sprzęt ochronny może również uratować kończynę i życie.Welur

• Ugaszenia koszulę bawełnianą z wodą, nosić go przy skórze, a potem nosić kamizelkę ochronną na wierzchu. Poczujesz chłodniejsze przez dłuższy okres czasu, nie wspominając, że uniemożliwi to szybkie odparowanie wilgoci z powierzchni skóry. Dotyczy to także dżinsy / spodnie, które można oblał wodą i następnie zwieńczone majtek siatkowych.

• Noś dobrze wentylowany kask. Zapewni to dobrą cyrkulację powietrza, a jednocześnie odpierania ciepło z dala od głowy. Połącz kask z okulary i jesteś gotowy do drogi.

Jak dobrac odpowiedni kask rowerowy

Koniecznie Podróże w niższych temperaturach

Należy również zaplanować trasę tak, że będziesz jeździć w czasie chłodniejszych temperaturach. Najlepsze czasy podczas wcześnie rano i późnym popołudniem oraz do wczesnego wieczora. Na przykład, można trafić na drogę przed wschodem słońca, dostać kilka mil pod pasem, a następnie zatrzymać, aby zrobić sobie przerwę od południa do późnego popołudnia. Następnie uruchom ponownie jedzie do późnych godzin wieczornych, jeśli chcesz.

Oczywiście, możemy także zaproponować jazdy z osobą towarzyszącą. Nigdy nie wiadomo, kiedy trzeba dodatkową najlepszy salon kosmetyczny Pabianice rękę.

Odwiedź PhatSportShades za najlepszą ochronę oczu, w tym okulary motocyklowe, gogle i okulary motocyklowe snowboardzie.

Artykuł dzięki:

2 komentarze

  1. Barbara pisze:

    Dobrze napisany artykuł i bardzo pomocny.

Nie można już dodawać komentarzy.