Rower i jego wplyw na zdrowie

hetmanszopienice.com.pl

Rower i jego wplyw na zdrowie

Czy Your Hands Hurt podczas jazdy

Część 2 Motorcycle Fit - Czy cierpisz na zmęczonych dłoni podczas jazdy?

Kilka czynników wchodzi w grę, gdy masz zmęczone ręce. uchwyty, drgania i rękawice są najczęstsze elementy do zmęczonych rąk podczas jazdy.

Zacznijmy od rozmowy o uchwytami. Przy zakupie motocykla produkcja wykorzystuje standardowy zestaw uchwytów.projekty-sklepow.pl W zależności od wielkości dłoni może być lub może nie pasować. Jeśli masz mniejsze dłonie standardowy uchwyt może być zbyt duża i powoduje dodatkowe obciążenie na ręce. Skontaktować się z dostawcą, aby zobaczyć, czy oferują one mniejsze uchwytów do jazdy. Istnieje kilka po rynku dostawców, którzy oferują asortyment uchwytów w różnych stylach i rozmiarach.

Innym czynnikiem, który odgrywa do zmęczonych rąk jest wibracją. Dzisiejsi producenci rowerów zmniejszyły ilość wibracji, które są przenoszone z drogi i silnika aż do rąk i ciała. Aby pomóc tłumić niektóre przeniesienia wibracji można uzyskać podkładki uchwyt. Niektóre z klocków poślizgu na istniejących uchwytów przy minimalnym koszcie. Problem z poślizgu na dopełnienie jest przyczepność staje się duże i nieporęczne. Jeśli masz mniejsze ręce jest to ogromny problem. Istnieje wyściełane uchwyty dostępne dla większości rowerów. Są one używane w zastępstwie standardowych uchwytów. Dealer może mieć dostępność do zaoferowania tych wyściełane uchwyty w wielu rozmiarach. Koniecznie spróbuj uchwyty obiema rękami, aby zapewnić wygodne dopasowanie do przyjemnej jazdy. Należy nosić rękawice podczas próby uchwyty. Rękawicach także tłumi przenoszenie wibracji.

Trzecim czynnikiem zmęczonych rąk więzi z powrotem do chwytacza. Twoje rękawiczki. Chcesz się rękawice, które są wygodne i prawo do sezonu. Rękawice, które są zbyt ciasne spowoduje przepływ krwi jest ograniczony, i spowodować, aby twoje ręce drętwieją.
Artykuł dzięki: Matres