Rower sportem dla kazdego

hetmanszopienice.com.pl

Rower sportem dla kazdego

Kolarstwo górskie, które chcesz mieć

Kolarstwo górskie jest zabawa, ale wymagająca fizycznie sportem. Każdy radosny jazdy testuje siłę i wytrzymałość jeźdźca, co czyni go również dobrą formę fizyczną klimatyzacji. Ale uważać jednak doświadczenie i szkolenia jest konieczne jazda trudniejsze i bardziej zaawansowanych szlaki.hosting hekko Trasy te składają się z stromych skoków, ostrych zakrętach i trudnym terenie. Zaleca się, najlepiej trzymać się szlaków, które są równoważne do poziomu umiejętności.

Oprócz swoich rowerach górskich, licznych akcesoriów, które w większości składają się z narzędzi zabezpieczających, to musi haves w podróży bez względu na poziom umiejętności jest. Niektóre z nich mają znaczenie następujące:

1. Kask - nie mogę podkreślić, wystarczy, jak ważny jest ten kawałek sprzętu jest. Kaski są niezbędne, że w wielu miejscach, jest to niezgodne z prawem, aby przejść kolarstwo bez niej. Kaski ochronne część naszego ciała, które najprawdopodobniej wytrzymać ciężkich obrażeń. Należy pamiętać jednak, kaski nie są tworzone w takiej samej jakości. Więc upewnij się, że twoje przeszła Consumer Products Safety Commission standardy certyfikacyjne Kask rowerowy.

2. Rękawiczki - Kontrolowanie roweru powoduje tarcie między prętami uchwyt i twoich rękach i po pewnym czasie, może spowodować obrażenia dłoni. Mając rękawiczki rowerowe pozwoli Ci zaoszczędzić od tej dolegliwości.

Rower sportem dla kazdego

3. Okulary ochronne - kurz i inne cząstki pływające mogą przypadkowo złapany i podrażniać oczy. Noszenie okularów ochronnych może zapobiec tak się stało. odcienie również oczy przed blaskiem i ciepłem słonecznym.

4. Butelka wody / Hydration Pack - Rowery górskie mają koszyk na bidon, gdzie można wygodnie dołączyć ci butelkę wody. Lub jeśli wolisz bardziej wygodny system nawodnienia, a następnie zabrać ze sobą plecak rowerowy.

5. Odbiorniki GPS - Global Positioning systemowe są bardzo przydatne zwłaszcza, gdy nie znają trasy. Te gadżety są również niezbędne, jeśli chcesz śledzić odległości podróżujesz już, prędkości i wielu innych pomiarów, które można potrzebować podczas jazdy.

6. Zestaw naprawczy - Gdy na szlaku, ostatnią rzeczą, którą chcę, to usterka biegów. Ale jest to nieuniknione okoliczności, więc upewnij się, że masz pompę, multi-narzędzia i inne niezbędne naprawy rowerów ze sobą.

Potrzebujesz nowy rower? Odwiedź Fezzari i sprawdzić ich szeroki wybór rowerów górskich, rowery, rowery i stałych przekładni.

Artykuł dzięki: odwrócona osmoza