Weekendowe wycieczki motorem po Polsce

hetmanszopienice.com.pl

Weekendowe wycieczki motorem po Polsce Na off-road terenu chcesz być w stanie zatrzymać bez walić przeciwko górnej rury. Sprawdź, czy masz co najmniej 4-6 cali prześwit między swoim a rurą do kroku jak okrakiem na rowerze.

Bądź pewien, że można ustawić wysokość siodełka na odpowiednim poziomie. Na nierównym terenie typu zazwyczaj spotykanych w kolarstwie górskim, siedziba powinna http://www.eskulap-zary.pl/ być niższa niż na rowerze szosowym.aparat tlenowy Upewnij się, że "siedzą" (punkty te kościste punkty miednicy mniejszej) skontaktować się z szeroką tylną część siodła. Kobiety (którzy mają szersze kości miednicy) powinien dostać jeden zaprojektowany specjalnie dla nich.

Sprawdź swoją pozycję nóg i kąty.

Weekendowe wycieczki motorem po Polsce

Kogoś wspierać Cię, gdy siedzisz statycznie na rowerze bierzesz pod uwagę. Sięgnij po kierownicy i sprawdzić swój komfort. Umieścić piłki stóp w centrum wrzecion pedałów (pręt biegnie przez centrum).

Przesuń jedną nogę do pozycji szóstej, a drugi do dwunastu. Godzina szósta nogi powinny być lekko zgięte w kolanie. Drugi nie powinna być większa niż pozioma.

Weekendowe wycieczki motorem po Polsce

Teraz przejdź do jazdy próbne co najmniej dziesięć minut. Sprawdź, czy górna część ciała nie jest ani ciasno ani zbyt wydłużone. Upewnić się, że nie masz napięcie karku. Upewnij się, że można dostać i łatwo nim sterować.

Podsumowanie

Należy wziąć pod uwagę budżet, materiały rowerowe i projektowania, a także - co najważniejsze - jak to pasuje do ciebie osobiście. W połączeniu z wizją, gdzie i jak można jeździć. Będziesz szybko dotrzeć w odpowiednim rower górski dla Ciebie.

Artykuł dzięki: