Przepisy drogowe dla rowerzystow

hetmanszopienice.com.pl

Przepisy drogowe dla rowerzystow

Motocykl Bezpieczeństwo - Porady Trail Riding bezpieczeństwa

Planujesz trafić trasy na rowerze? Jeśli jesteś upewnij się, że jesteś przygotowany psychicznie i fizycznie i upewnij się, że urządzenie jest przygotowane. Jazda Trail wymaga więcej ciebie i twojej maszynie niż jazdy ulicznej. Aby mieć bezpieczne, zabawy i niezapomniane przeżycia, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Sprzęt

Jak w przypadku każdego motocykla ważne jest, aby zachować swój rower w świetnej formie. rowery Trail zająć więcej niż rowerów nadużycia ulicznych. Wdrożenie prewencyjnej harmonogram konserwacji w oparciu o ilość czasu spędzonego na szlaku. Lepiej wymienić wątpliwą rolę niż mieć go zawieść na szlaku czemu możesz utknąć w środku pustkowia.

Your Body

Jazda Trail to fizyczny wysiłek i znosić to, czego potrzebujesz, aby utrzymać swoje ciało w świetnej formie. Doświadczeni zawodnicy wiedzą, jak pozwalają na rowerze wchłonąć dużo walenie. Dla tych, którzy jeszcze nie osiągnęły ten poziom doświadczenia można spodziewać się powrotu do domu uczucie wpadł i posiniaczone. Fizyczna część jazdy Trasa obejmuje, ale nie ogranicza się do podnoszenia przedniej opony do negocjowania przeszkód, stojących na kołki pieszych i odbijając rowerze, aby uniknąć zagrożeń.

Przepisy drogowe dla rowerzystow

Twój umysł

W większości działań twój umysł jest najważniejszy element wyposażenia ochronnego, które posiadamy. Upewnij się, że wcześniej nie miał odpowiedniego odpoczynku w nocy. Upewnij się, że nie Gustownie urządzony apartament Władysławowo jesteś pod wpływem leku, i upewnij się, pić tyle wody, aby zapobiec odwodnieniu.

Odzież bezpieczeństwa

Wierzcie lub nie, ale każdy, kto jeździ szlaki nie nosić odpowiedni sprzęt. Zawsze należy użyć odpowiedniego narzędzia do pracy i do jazdy trasy powinny być spełnione następujące wymagania:

Para 1.A butów jeździeckich szlak z trzpieniem stalowym i palców.

2.A pary dżinsów albo jeszcze lepiej spodnie do konnej jazdy szlakiem.

Przepisy drogowe dla rowerzystow

3.A długi rękaw / Jersey.

4.A ochraniacz klatki piersiowej.

5.Leather rękawiczki.

6.Goggles.

7.A całą twarz lub szlak kask.

Następujące kroki będzie Ci, twoje ciało, twój umysł, a sprzęt gotowy do następnej sesji jeździeckiej szlak.

Artykuł dzięki: