hetmanszopienice.com.pl

hetmanszopienice.com.pl

Aktywne wakacje

Aktywne wakacje

Harley-Davidson – dbaj o swoje inwestycje

Życie tutaj na południu, a będąc w Myrtle Beach, S.C. za wielu „Harley Davidson” tygodni; Nigdy nie wiedziałem, że ktoś osobiście posiadał Harley. Zrobiłem jednak podziwiać motocykle jazdy na drogach i siedząc na światłach stop. Rowery były fascynujące i jestem zadowolony patrząc na ludzi na motocyklach.http://www.sipi.com.pl/bezpieczenstwo-maszyn/ Mimo to, cały czas zastanawiając się, jak to było z tymi, Harley-Davidson motocykle ludzi nazwanych przez cały tydzień po. Brzmiały one „trudne” i wszedł w wielu różnych kolorach, kształtach i rozmiarach. Były one również interesujące dla oka, ale ludzie ich jazda była najbardziej interesująca, ponieważ oni też przyszedł we wszystkich różnych rozmiarach, kształtach, kolorach i wieku. Było jasne, wszyscy mieli jedną wspólną cechę; usiedli prosto i miał poczucie dumy, że mogłem zobaczyć, ale nie rozumiem. To było coś w rodzaju; można patrzeć, ale nie dotykaj.

Aktywne wakacje

To sprowadza mnie z powrotem na rowerze tydzień w Myrtle Beach w Karolinie Południowej i tysięcy Harley motocykli na drogach. Ludzie wychodzą z campingów na ich wózków golfowych i parku na bokach dróg po prostu oglądać rowery rumble dumnie przez nich. To naprawdę jest coś do zobaczenia, ale to było tak daleko, jak moje myślenie poszło o Harleys i ludzi ubranych od stóp do głów w ich biegu Harley dopóki nie spotkałem znajomego, który faktycznie należy jeden i był częścią tego, co teraz nazywamy rodzina Harley.

Aktywne wakacje

Zaczęliśmy jedzie mój przyjaciel Harley Cruiser częściej i na dłuższych trasach. Były przejażdżki tylko prawdziwi miłośnicy tych wspaniałych maszynach może cieszyć. Kiedy wybrać się na wycieczkę na motocyklu jest znacznie różni się od podróży w samochodzie. Czuje się jak jesteś pływające nad drogą, wiatr we w łosach, zrelaksowany, ale wiedząc, że jest potężnym niezawodna maszyna pod tobą cię złapać jeśli spadniesz.
Artykuł dzięki: